Podpořte svou kandidaturu pro rok 2022

Volby do zastupitelstev obcí se v Česku uskuteční v pátek 23. září a v sobotu 24. září 2022. Předvolební boj všech kandidátů začne, co nevidět, tudíž je potřeba se připravit, dát na hromadu všechny argumenty, proč právě vás by měli občané vybrat jako ideálního kandidáta do starostovského křesla.

Komunální volby 2022

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Pokud obhajujete svůj mandát, je dobré upozornit na to, co se během uplynulého období ve vaší obci nebo městě povedlo. Jedna z věcí může být i zodpovědný přístup k hospodaření, transparentní financování, vyrovnaný nebo ziskový rozpočet a další finanční ukazatele. Ukažte vašim voličům, že je vaše obec v dobré finanční kondici.

Pokud chcete vystřídat současné vedení obce a máte podezření, že jejich hospodaření není úplně v pořádku, můžete nás to nechat přezkoumat. Zjistíme, kde jsou slabé stránky, kde je prostor pro zlepšení.

Vybereme ty nejzajímavější údaje, které osloví vaše voliče. Zpracujeme je do přehledných grafů a přidáme srozumitelný komentář.

K dispozici dostanete přehledný dokument, který můžete prezentovat na předvolebních setkáních, zveřejnit na webových stránkách obce nebo města, případně otisknout do místních novin.

Kontaktní formulář k předvolební nabídce

Dejte nám vědět, že máte zájem o speciální balíček analýz pro vaši předvolební kampaň!